.HIT OFFICESLUNAPPronájem bytů Teplice, Krupka, Bílina, Dubí, ChomutovHITCZ - Poděbradská papírna
 

Russia Hungary English Deutsch Slovensky Česky PROFIL SPOLEČNOSTI

Společnost HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. je tradičním výrobcem filtračních sáčků do vysavačů. Touto činností se zabývá od roku 1991 a patří k nejvýznačnějším společnostem v oboru.
Společnost je součástí mezinárodní skupiny firem, zabývající se zpracováním papíru. HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. zaměřila svojí obchodní strategii na spotřebitele. Proto samozřejmostí jsou kvalitní výrobky, široké portfolio sáčků s doplňkovým sortimentem - filtrů do fritéz, kuchyňských odsavačů par, osvěžovačů vzduchu a dalších výrobků prodávaných v tuzemské obchodní síti, pružná cenová politika a maximální servis zákazníkům.
Zákazníci mají možnost výběru zboží, objednání a konzultací na internetových stránkách nebo mohou využít bezplatné zelené linky s možností zaslání objednaného zboží obchodním balíkem v pracovní den do 24 hod. od objednání. Přímý kontakt se zákazníky udržují obchodní zástupci, kteří denně navštíví cca 90-100 maloobchodních prodejen.
Svoje obchodní aktivity zaměřujeme i na velkoobchody, dovozce a výrobce vysavačů, dovozce čistící a úklidové techniky a výrobce ručního nářadí, kterým jsme schopni vyrábět filtrační sáčky na zakázku. Dle požadavků zákazníků a výrobců vysavačů dodáváme na trh klasické filtrační sáčky ze speciálního papíru definovaných vlastností nebo z netkaných textilií typu SMS.
Distribuci na trzích ve Slovenské republice zajišťujeme prostřednictvím dceřiné společnosti, v ostatních státech prostřednictvím smluvních partnerů. Společnost vlastní a používá několik ochranných známek a užitných vzorů.

HITBAGS 2007 - všechna práva vyhrazena